Powrót do szkoły, gdzie podziało się to lato?

Powrót do szkoły, gdzie podziało się to lato?

Zapewnij swojemu synowi lub córce najlepszy początek roku szkolnego i zarezerwuj lekcje gry na fortepianie, gitarze lub skrzypcach w Stalybridge Music Academy.


Na lekcji gry na pianinie uczymy czytania nut z kluczami basowymi i wiolinowymi, używania obu rąk i tłumaczenia muzyki. Uczymy gry na fortepianie klasycznym i popularnym (w tym jazzu), jak grać, abyś mógł śpiewać i jak zdawać egzaminy.


Jeśli chcesz nauczyć się gry na gitarze, pierwszym wyborem jest gitara, struna nylonowa, struna stalowa, elektryczna lub basowa. Następnym wyborem jest pop i rock, folk lub gitara klasyczna lub nauka śpiewu i gry. Zajmujemy się czytaniem muzyki, klawiszami TAB i akordami oraz większością stylów muzycznych. Jeśli chcesz zdać egzaminy, również tam możemy pomóc.


Skrzypce to piękny instrument do nauki, ale wymaga zaangażowania w praktyce i motywacji do prawidłowego grania. Mamy wypożyczalnię skrzypiec w rozmiarach dziecięcych, więc inwestycja w instrument jest niewielka. Ten instrument pomaga rozwinąć dobre ucho do słuchania muzyki i dźwięku.


Istnieje wiele emocjonalnych i akademickich powodów, aby nauczyć się grać na instrumencie, ale ostatecznie najważniejszą kwestią jest to, na jakim instrumencie Twoja młoda osoba chciałaby grać? Jeśli chce grać, to jesteś w połowie drogi.


Porozmawiaj o tym, znajdź czas w ciągu dnia na ćwiczenie i spędzanie czasu razem ucząc się muzyki, a to da się utrzymać. Muzyka jest jak język, którego nie można poprawić bez ćwiczeń.


Kiedy wszystkie te rzeczy są na miejscu, czas zarezerwować lekcje i sprawić, by się to stało.


Możesz zarezerwować na https://www.stalybridgemusicacademy.com lub dzwoniąc pod numer 0161 303 9966 i rozmawiając z Danielem


#lekcjegrynaskrzypcach

#lekcjegrynapianinie

#lekcjegrynagitarze

#lekcjemuzyki

#Edukacjamuzyczna

#powrótdoszkoły

#Stalybridge

#Tameside

#Manchester

#Cheshire

17 views0 comments

Recent Posts

See All