Nie możesz się uczyć, będąc zadowolonym ze swoich umiejętności.

„To, co odróżnia ludzi sukcesu od innych, to nie ich naturalny talent, ale to, ile razy ponieśli porażkę, a mimo to idą dalej, gdy inni się poddają, ciężko pracują, popełniają błędy, uczą się i nigdy nie rezygnują”


Jeśli chodzi o muzykę, nie ma znaczenia, jak naturalnie jesteś uzdolniony w muzyce, ważne jest, jak długo będziesz ćwiczyć, doskonalić się i uczyć. Uczysz się, zmieniając błąd w muzyce w to, jak powinna brzmieć.


Może być źle, gdy mija kolejny dzień i nadal nie możesz osiągnąć akordu na czas lub melodia nie brzmi dobrze. To część uczenia się, nie jest to porażka praktyki tamtych dni, jest to krok naprzód, który nie jest jeszcze zakończony. Podobnie jak w przypadku diety, podobnie jak w przypadku ćwiczeń, jeśli przegapisz dzień, podnieś się i kontynuuj. Ci, którzy tracą dni, dopóki się nie poddadzą, jutro tego pożałują.


Ciężko pracując, popełnisz błędy, a to pozwoli ci się dalej uczyć. Nie możesz uczyć się bez błędów, nie możesz uczyć się bez wychodzenia z pozycji, że nie jesteś w stanie.


Nie możesz się uczyć, będąc zadowolonym ze swoich umiejętności. Nigdy nie rezygnuj z nauki, zawsze jest więcej do nauczenia się, poznania i umożliwienia rozwoju umiejętności. Nigdy nie rezygnuj, nie poddawaj się, nie życz sobie bez intencji.


Zrób to.


Zarezerwuj lekcje już dziś, a jutro zacznij słuchać muzyki.


Muzyka poprawia wszystko, więc jak najlepiej wykorzystaj jutro, ucząc się muzyki już dziś.


https://www.stalybridgemusicacademy.com


Zadzwoń pod numer 0161303 9966 lub priv

#lekcjemuzyki

#lekcjedladorosłych

#stalybridge

#edukacjamuzycznamaznaczenie

#lekcjedladzieci

#uczącysiżycia

#lekcjegrynapianinie

#lekcjegrynagitarze

#lekcjegrynaskrzypcach

#motywacjanaponiedziałek

#poniedziałkowynastrój

5 views0 comments

Recent Posts

See All