Muzyka wszystko ulepsza

Muzyka wszystko ulepsza i teraz jest najlepszy czas na rozpoczęcie nowych umiejętności, które pomogą Tobie, Twoim dzieciom lub wnukom w zdrowiu i edukacji.


Umiejętności muzyczne są dobrze znanym środkiem odprężającym, ćwiczenie może poprawić nastrój i złagodzić codzienny stres.


Używanie obu rąk do wykonywania różnych czynności umożliwia całkowite zaangażowanie umysłu w granie muzyki, poprawiając skupienie i zdolność koncentracji.


Koordynacja rąk używanych do gry na instrumencie wspomaga zręczność, umiejętności pisania i rozwijania małych mięśni.


Zdolność do wyodrębnienia niektórych dźwięków spośród innych pomaga zrozumieć wzorce dźwiękowe języka i może pomóc w wyodrębnieniu dźwięków w hałaśliwej sali lekcyjnej.


Umiejętność odczytywania dwóch wierszy symboli w tym samym czasie i tłumaczenia ich na dźwięki pomaga w czytaniu i sekwencjonowaniu używanych w klasie. Umiejętność czytania z wyprzedzeniem w muzyce ćwiczy umiejętności czytania i pisania, podczas gdy kontakt z nowymi słowami poszerza wiedzę o słownictwie.


Lekcje muzyki obejmują wiele pochwał, korekt i zmian, aż do uzyskania prawidłowego dźwięku. Pomaga to dzieciom otrzymywać konstruktywną krytykę w pozytywny sposób, co umożliwia rozwój osobisty i naukowy.


Jeśli potrzebujesz porady lub pomocy w wyborze odpowiedniego instrumentu dla swojego syna lub córki, skontaktuj się ze mną. Oferujemy porady dotyczące metod ćwiczeń i wspierania młodej osoby w muzycznej podróży.


Zadzwoń pod numer 0161 303 9966 i poproś o Daniela lub zarezerwuj lekcje.

Lekcje osobiste w naszej Akademii Stalybridge lub online przez Skype lub Zoom.


zarezerwuj online pod adresem https://www.stalybridgemusicacademy.com/lekcje-muzyki


#lekcjeSkrzypiec #LekcjeGryNaPianinie #LekcjeGryNaGitarze

#LessonsInPolish #LessonsInEnglish #LekcjeMuzyki #Nigdyniejestzapóźno #tameside


Zarezerwuj już dziś


Lekcje o godz Stalybridge Music Academy z Daniel Dudek
9 views0 comments

Recent Posts

See All