Czego można się spodziewać po lekcjach online

Lekcje są indywidualne, z członkiem naszego zespołu nauczycieli. Będziesz mieć tego samego nauczyciela na każdej lekcji. (z wyjątkiem choroby).


Wszyscy nauczyciele Akademii Muzycznej przeszli kontrolę EDBS i ukończyli coroczny kurs bezpieczeństwa. Wszyscy nasi nauczyciele pełnoetatowi posiadają kwalifikacje począwszy od dyplomu nauczyciela. Uznaje się, że kwalifikacje nie wystarczają do utrzymania wysokiego poziomu nauczania, dlatego też dla wszystkich wykładowców dostępny jest pełny wewnętrzny program rozwoju zawodowego, aby utrzymać i podnieść ich osobiste standardy.


Dostępne są egzaminy z oceną dla osób, które chciałyby w nim uczestniczyć i mają odpowiednie standardy. Egzaminy online za pośrednictwem nagranych lub na żywo sesji są dostępne do egzaminów praktycznych, a egzaminy teoretyczne odbywają się w ośrodku lokalnym w regionie, w którym mieszkasz.


Są one dostępne na całym świecie dzięki egzaminom ABRSM, LCM, Trinity Guildhall, Rockschool, MTB lub Victoria College.


Lekcja online jest automatycznie rezerwowana w Zoom. Oznacza to, że dla większości lekcji dostępne jest opcjonalne nagranie MP4. Stanowi to doskonałe źródło informacji, do których możesz się odwołać w ciągu tygodnia.


Odkryliśmy metodą prób i błędów, że lekcje z Zoom mają lepszą jakość obrazu i czystość dźwięku. Nie musisz udostępniać nam swoich danych kontaktowych, prześlemy Ci e-mailem link i hasło, z którego możesz zalogować się przez przeglądarkę.


Jeśli jednak wolisz skorzystać z innej usługi, poinformuj nas o tym e-mailem, a my odpowiednio zmienimy rezerwację.


Twój nauczyciel prześle Ci e-mail z wyprzedzeniem w sprawie aktualnego standardu i wszelkich wymagań, które masz lub muzyki, którą chciałbyś się uczyć. Na tym etapie potwierdź, czy jesteś całkowicie początkującym, czy też masz poziom doświadczenia. Jeśli masz jakąś muzykę, nad którą aktualnie pracujesz i potrzebujesz pomocy, podaj nazwę utworu, wydawcę, kompozytora i aktualny poziom umiejętności. Jeśli masz nagranie z ostatniego występu, prześlij adres URL na adres info@stalybridgemusicacademy.com


W tym dniu zalecamy zestaw słuchawkowy z mikrofonem, aby uzyskać najlepszy wynik, ale wiele urządzeń ma wbudowane odpowiednie udogodnienia. Będziesz potrzebować dobrego widoku na swój instrument i wszelką muzykę, którą do Ciebie wysłaliśmy. Muzykę można wyświetlać jako plik PDF na tablecie, telefonie, komputerze stacjonarnym lub innym urządzeniu. Używamy wyłącznie muzyki wolnej od praw autorskich, która jest dostępna na IMSLP, do pobrania z Internetu lub została skomponowana dla naszych uczniów.


Możesz go wydrukować, jeśli wolisz kopię papierową.


Godziny lekcji są w Wielkiej Brytanii, pamiętaj o tym podczas rezerwacji lekcji.
2 views0 comments

Recent Posts

See All