30 lub 60 minutowa lekcja muzyki?

Updated: Jan 5, 2020

30 lub 60 minutowa lekcja muzyki

W Music Academy lekcje muzyki od 1 do 1 zaczynają się od 30 minut.

Dzieje się tak dlatego, że większość nowych uczniów to początkujący, a umysł może przetworzyć i zapamiętać informacje z 30-minutowej lekcji znacznie lepiej niż 60-minutowa lekcja. Oznacza to, że 30-minutowa lekcja da ci wystarczającą wartość dla Twoich pieniędzy. Te krótkie sesje są nie tylko przystępne dla wielu osób, ale także pomagają zapewnić postęp bez ryzyka przekroczenia limitu i nie osiągnięcia.

Kilka elitarnych uniwersytetów na całym świecie wielokrotnie dowiodło, że większość ludzi może skoncentrować się tylko na krótkich zaklęciach, które mogą trwać nawet od dziesięciu do piętnastu minut. Dodaj do tego jeszcze pięć minut, aby się rozgrzać i dziesięć minut, aby zrewidować poprzednie lekcje i wyjaśnić wszelkie wątpliwości, a Ty masz swój idealny czas na lekcje muzyki.

Najgorszą rzeczą na lekcji muzyki jest to, że po 30 minutach zaczynasz tracić skupienie, a umysł wędruje w nieznane.

60-minutowa lekcja muzyki jest idealna dla poważnych studentów muzyki lub studentów przygotowujących się do przesłuchań lub konkursów. Idealny kandydat na 60-minutową lekcję ćwiczy regularnie i dlatego zbudował wytrzymałość gry, aby czuć się komfortowo przez całą lekcję.

Aby zarezerwować godzinną lekcję w Akademii Muzycznej, wystarczy zarezerwować dwa kolejne sloty z wybranym nauczycielem.

Aby zarezerwować lekcję, kliknij https://www.musicacademyhub.com lub wyślij e-mail na adres stalybridgemusicacademy@gmail.com

Lub zadzwoń pod numer 0161 303 9966.

Możesz również wysłać SMS-a lub WhatsApp 0781 339 8977 w dowolnym momencie lub skontaktować się z nami za pośrednictwem dowolnego z naszych kont społecznościowych.


8 views0 comments

Recent Posts

See All